O nás

U nás nájdete bytové doplnky rôznych štýlov vhodné do každého interiéru.

Ak chcete doma dosiahnuť zmenu, obráťte sa na nás. Podlaha, steny, strop a textílie sú štyri prvky, ktoré môžu okamžite zmeniť vzhľad a celkovú atmosféru akejkoľvek miestnosti. Rýchlo a jednoducho splníme váš sen o dokonalom interiéri vďaka sofistikovaným elementom. Od návrhu až po samotnú realizáciu.

Ponúkame vám kvalitné a štýlové záclony, závesy, tapety, poťahové textílie, koberce či tieniace systémy.

Ak potrebujete svoj domov oživiť, tak stavte na nové textílie a tapety, ktoré majú úžasnú moc dodať nudnému priestoru nový rozmer. Nie každý si však dokáže predstaviť, ako bude jeho domov vyzerať s konkrétnymi textíliami, tapetami a podobne. A práve preto sme tu my a naši profesionálni dizajnéri, ktorí vám radi pomôžu vytvoriť útulný domov.

Pri prvom stretnutí vám pomôžeme vybrať vzorky textílií, prípadne tapiet či kobercov. Po obhliadke a zameraní priestoru vytvorí dizajnér koncept a vypracuje cenovú ponuku. Potom príde na rad samotné šitie záclon, závesov či iných okenných dekorácií a doplnkov. Samozrejmosťou našich služieb je konečná montáž a dekorovanie, resp. tapetovanie. Rovnaký postup môžete očakávať aj pri výbere koberca či iných textílií. Ak potrebujete pri dekorovaní svojho domu pomôcť, obráťte sa na nás.

Medzi ďalšie ponúkané služby, ktoré môžete u nás využiť, patrí tapetovanie, čalúnenie, pokladanie kobercov.

o-nas-ambiente