MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Blackoutové závesy – zatemňovacie

Zatemňovacie závesy sa delia na blackout a dimout. Hlavným rozdielom je percento svetla, ktoré záves prepúšťa. Pri blackoute je to 0 % a pri dimoute 5-8 %. Obe látky vám v miestnosti vytvoria tmu, ktorú na spanie potrebujete, no blackoutový záves je trošku tvrdší a menej poddajný, pretože je obstaraný pogumovanou textílou na rube látky. Tá zabraňuje prieniku svetla na 100 %.

Dimout je už poddajnejší pretože pogumovanú vrstvu nemá a je ako materiál padavejší. Blackouty sa často využívajú v hoteloch. Doma vám však podľa nášho názoru stačí dimout. Má oveľa väčší výber látok ako blackouty.

Ak si však neviete vybrať ani z dimoutov, ani z blackoutov, môžete si látku vášho výberu nechať podšiť dimoutovou alebo blackoutovou podšívkou a budete mať dokonalú kombináciu závesu a funkčnosti. Výber je len a len na vás.