Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Carlucci

Synonymum luxusu a nadčasovej elegancie? Odpoveďou je značka Carlucci. Dekorácie a textílie Carlucci sú vždy stávkou na istotu. Ich kvalita, mimoriadny dizajn a prvotriedne materiály potešia aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vďaka Carlucci kúskom vytvoríte vo vašej domácnosti unikátne prostredie a budete sa  cítiť naozaj špeciálne! Rozmanité exkluzívne textílie, záclony i závesy, výnimočné poťahové a čalúnické látky prepracované do každučkého detailu – to je Carlucci. Talianska značka, ktorá je zárukou štýlu a šmrncu, ponúka luxusné lesklé tkaniny a efektné zvieracie motívy, ktoré na seba strhnú všetku pozornosť. Kolekcie Carlucci sa vám dostanú pod kožu a ich podmanivý efekt si zamilujete!

Žiadne produkty značky Carlucci sa nenašli...