MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

COTE NOIRE difuzéry a sviečky

Využite dopredaj produktov Cote Noir za super ceny. Navštívte našu predajňu a vyberte si sviečky a difúzery s 50 % zľavou.

Cote Noire je austrálska spoločnosť so zázemím vo Francúzsku zameraná na výrobu, spracovanie surovín a implementovania dokonalých francúzskych luxusných parfémov do sviečok, bytových vôní, kozmetiky, darčekových predmetov a podobne.

Pri výrobe kladie najväčší dôraz na kvalitu použitých surovín, francúzskych vôní, ako aj exkluzívne balenie či jedinečnosť produktov.
Na výrobu používa to najlepšie - prírodné suroviny, ako je 100 % sójový, včelí, kokosový vosk, z ktorého vyrábajú sviečky tej najvyššej kvality.

V ponuke nájdete aj unikátne LED sviečky, ktoré sú bezplameňové a uvolňujú vôňu pomocou LED svetla, ktoré je napájané 3 AAA batériami.
Každý produkt obsahuje parfemovaný základ z dielne najlepších francúzskych parfumérov. Stačí si len vybrať.