Deky a vankúše

1 položiek celkom
40307 ad0a97f8
323 € / ks

Luxusná deka značky Winter Home z dokonalej imitácie kožušiny. 

98930

Švajčiarska značka WINTER HOME prichádza s unikátnymi kožušinovými interiérovými doplnkami. Luxusné produkty prinesú do každého priestoru nielen kúsok  z prírody, ale i teplo a relax. Všetci milovníci zvierat si môžu vydýchnuť, pretože kožušiny nie sú pravé, ide o imitácie kožuchov zvierat. Kolekcia ponúka rôzne modely imitácií srstí ako napríklad líška, leopard, divá mačka, zajac, polárny medveď a mnohé iné.

Sortiment je doplnený štýlovými  vankúšmi a podnožkami. Výhodou použitých materiálov je možnosť ich prania v práčke. Na letné mesiace si firma Winterhome pripravila ľahké deky v krásnych farbách, ktoré sa dajú použiť aj ako šál. Veľmi pripomínajú obľúbené pashminy. Zároveň sa v lete dajú využiť na chladnejšie večerné posedenia ich podsedáky z kožušinky, ktoré zahrejú každé kreslo a dodajú pohodlie a pohodu.

V neposlednom rade si aj vaše deti nájdu svojho mäkkučkého macka alebo vaši štvornohí miláčikovia svoj pelech z kožušinky. Výrobky od značky WH sú veľmi štýlové darčeky či už na narodeniny alebo na Vianoce.

Dekoračné vankúše od firmy Sahco sú znamením luxusu. Nekompromisný luxus v kombinácii s neodolateľným šarmom. Predstavujeme exkluzívnu kolekciu dekoračných vankúšov, ktoré dokonale vystihujú esenciu firmy SAHCO. Jedinečné, odvážne a dokonalé doplnky pre váš interiér. Krásnu kolekciu dopĺňajú luxusné kašmírové deky. Vybrané výrobky teraz u nás v predajni za uvádzacie ceny!