Doplnky, doplnky, doplnky

Doplnky sú veľmi dôležitou súčasťou zariaďovania. Slúžia na to, aby nám náš domov zútulnili. Bez nich pôsobí náš byt alebo dom síce čisto, ale prázdno. Každá sedačka vyzerá lepšie, ak sú na nej položené dekoračné vankúše či prehodená teplučká pohodlná deka. Posteľ vyzerá super s novým dizajnovým posteľným prádlom, ktoré sa hodí k interiéru a dotvára tak celé zariadenie. Plachty, prehozy, dekoračné vankúše, na ktorých sa nespí - to všetko sú doplnky, ktoré zo spálne dokážu vytvoriť oázu pokoja. Či už v obývačke, spálni alebo v kúpeľni, vôňa, v podobe vonných sviečok či bytových difúzerov, je tiež doplnkom, ktorý zútulní a vytvorí príjemnú voňavú atmosféru. Poďme sa spoločne pozrieť na každý spomenutý doplnok zvlášť.

Dekoračné vankúše

V našej ponuke máme krásne dekoračné vankúše od firmy Sahco. Nemecká značka zaoberajúca sa textíliami už od 19. storočia nazbierala za tie roky veľké skúsenosti a každý rok predstavuje úžasnú kolekciu vlastných vankúšov. Látky, ktoré používajú, sú vysokej kvality – hodváb, ľan, viskóza, bavlna a vankúše sú luxusným doplnkom každej obývačky.

dekoracne-vankuse-znacka-sahco-ambiente

Okrem vankúšov od firmy Sahco vám ušijeme vankúše na mieru z ľubovoľnej látky, ktorú si v našom showroome vyberiete. Je len na vás, aký rozmer, obšitie a dekorovanie rôznymi paspulkami a dekoračnými páskami si vyberiete. Ak máte chuť,môžete sa stať dizajnérom a vytvoriť si vlastný vankúš. Ak nie, môžete to nechať na naše šikovné dizajnérky.

Deky

kozusinove-deky-ambiente.skDeky sú veľmi praktickým doplnkom. Vyzerajú dobre len tak prehodené na posteli či sedačke a hlavne zahrejú, ak vám je zima. Kožušinové deky od značky Winter home s vankúšikmi a ladiacimi papučkami, kašmírové od firmy Sahco, či ľahšie deky typu pashmina alebo teplejšie deky so vzorom rybia kosť, to všetko u nás nájdete. Vianoce sa blížia a všetky tieto doplnky sú aj krásnym darčekom pod stromček pre vašich blízkych.


Vonné sviečky a difúzery

Naša ponuka zahŕňa sviečky a difúzery z prírodných olejov a voskov od značky Côte Noire. Sviečky sú vyrobené z včelieho, sójového a kokosového vosku. Sú doplnené dokonalými luxusnými francúzskymi parfémami, ktoré sú implementované do sviečok aj difúzerov vyrobených z prírodných olejov. Vytvoria vám doma nezabudnuteľnú vôňu a krásnu atmosféru voňavého domova. Sú tiež krásnym darčekom vďaka ich luxusnému baleniu.


Posteľná bielizeň

postelna-bielizen-bauer-ambiente.skUž dávno chcete spať ako v bavlnke, ale neviete, aké posteľné prádlo si vybrať aby tomu tak bolo? Už nehľadajte. Ste u nás správne. Firmy z našej ponuky ako Graser, Elegante, Christian Fischbacher či Bauer sú presne to, čo potrebujete. Krásne vzory z mako saténu ponúka firma Bauer. Ak sa chcete ešte viac rozmaznávať, stavte na značku Graser či Elegante. Sú to malé podniky zameriavajúce sa na luxus a kvalitu. Všetko šijú ručne a ešte stále si môžete vybrať, či chcete zips alebo gombíky. Aj keď u nás sme na gombíky už trošku alergickí, pre firmy Graser a Elegante je to punc luxusu a klasiky. S výberom vám radi poradíme.

K správnemu posteľnému prádlu patrí aj tá správna plachta. V dnešnej dobe sú veľkým hitom vysoké matrace a toppery na spring box posteliach. Plachty, ktoré ponúkame sú šité na mieru na rôzne matrace až do výšky 54 cm. Topper plachta je tiež špeciálne šitá na 10cm hrubý topper, aby sa nezošmykla a zaručila vám tak pohodlný spánok.

Doplnkov máme neúrekom. Príďte si vybrať, urobte si radosť a zútulnite si svoj domov.