Jesenné chvíľky s dekami a doplnkami Winterhome

winterhome-ambiente-02Jeseň sa blíži a s ňou aj chladnejšie počasie. Naše terasy a balkóny však stále ponúkajú svoje pohodlie. Bola by škoda neposedieť si na terase pri pohári vínka s priateľmi len kvôli tomu, že sa vonku trošku ochladí. 

Deky značky Winterhome ponúkajú presne to pohodlie, ktoré sa hodí do jesenného počasia. Ľahké deky Kyra sú vynikajúce na chladnejšie letné večery. Sú ľahké, príjemné a v ponuke je 25 rôznych farieb. Ak nie ste veľmi zimomraví úplne vám na zahriatie postačia.

Shyleen deky sú trošku hrubšie a sú napodobeniny kašmírových dek. Majú jemnú štruktúru a sú výborným spoločníkom na prvé jesenné večery.

Značka Winterhome však má v ponuke okrem ľahkých prikrývok aj deky kožušinové, pripomínajúce rôzne zvieratá, ako puma, zajac, medveď a iné. Sú to však len napodobeniny a zvieratká ďalej spokojne behajú po lesoch. Zahrejú aj tie najväčšie zmrzliny a veľmi ľahko sa udržujú. Ani práčka ani sušička im neublížia.

Krásne doplnky na terasu môžete mať v podobe kožušinových podsedákov na lehátka a stoličky v krásnych farebných prevedeniach, ako studená fialová, čierna, biela, strieborná či maslovo béžová. Pre odvážnejších sú aj v bordovej a trávovo-zelenej farbe. Sú mäkkučké, pohodlné a určite vás zahrejú. Vašej terase dodajú pocit luxusu a pohodlia. A tie vankúše.........

Kolekcia 2017/2018 prináša dokonca potlač na nových dekách a vankúšoch, ohnivú oranžovú a kopec ďalších skvelých noviniek, ktoré musíte vidieť.

Užite si krásne chvíle s priateľmi a podeľte sa s nami o vaše zážitky na našej facebook stránke.

winterhome-ambiente-01