Koberce značky Fletco: Neprehliadnuteľné kúsky, ktoré vás dostanú!

Premýšľate nad tým, že si domov zadovážite kusový koberec, ktorý bude dominantou priestoru? Ak stavíte na Fletco, vašu domácnosť bude zdobiť kúsok, ktorý ju premení na útulné miesto s nezameniteľnou atmosférou.

Fletco – jedinečné koberce do rôznych priestorov

Mäkučký koberec, po ktorom bude radosť chodiť? Fletco ponúka rozmanitý sortiment, ktorého kvalita je vizitkou sama o sebe. Koberce s neopakovateľným vzhľadom skvelo ukážu v komerčných priestoroch, rovnako tak pôsobivé koberčeky Fletco dotvoria útulný interiér. Dizajnové koberce vystihujú najmä tri vlastnosti – mäkkosť, odolnosť a jednoduché udržiavanie. Spoznávacím znamením kobercov Fletco je vlas, ktorý prekryje rez. Táto odlišnosť urobila z kobercov značky Fletco celosvetovo vyhľadávaný artikel v rôznych prevedeniach. Koberce Fletco nájdete v renomovaných hoteloch a penziónoch v rôznych kútoch sveta, prestížnych biznis centrách s vysokou „premávkou“, rovnako tak zdobia obývačky, detské izby i predsiene, kde na seba tiež dokážu strhnúť všetku pozornosť.

kusové-koberce-Fletco-ambiente.sk

Na protišmykovej podložke

Koberce Fletco sú ideálne na všetky typy podláh vrátane parkiet, dlaždíc a rôznych laminátových povrchov, nevadí im podlahové vykurovanie a dokonca ani vlhké priestory. Podložka s protišmykovým efektom umocňuje umiestnenie vášho Fletco koberca, ten môžete mať v tvare podľa vašich predstáv, ostré hrany však nie sú niečo, čo by na tomto koberci vyzeralo efektne. Vlas koberca prekryje rez, čím je docielený dojem dokonalého splynutia s podlahou. Poriadne huňatý koberec alebo preferujete nižší vlas? Nie je problém! Zaujímavosťou sú laserovo rezané kobercové štvorce. Môžete ich umiestniť vedľa seba bez toho, aby bolo vidieť spoj!

laserom-rezané-koberce-Fletco-ambiente.sk

37 rôznych tvarov pre každého

Kusové koberce Fletco nájdete v rôznych tvaroch a veľkostiach, ktoré boli navrhnuté dizajnérmi prestížnej značky. Ľahko ich zladíte so zvyškom interiéru, ide o kúsky, ktoré sa perfektne prispôsobia vášmu vkusu. Máte priestor pre viac ako jeden koberec? Popustite uzdu fantázie a vytvorte doma harmonické prostredie viacerými kobercami v rovnakých tvaroch, len v rôznych veľkostiach a farbách, prípadne skombinujte rôzne tvary a vytvorte efektné kontrasty. Kruh, mrak, kvapôčka, list alebo dokonca koberec v tvare maliarskej palety či hlavy Mickey Mouse-a? Fantázii sa medze nekladú, nájdite svoj vysnívaný tvar koberca Fletco a vneste do vašej domácnosti ozajstné teplo domova!