Máme novú webovú stránku a nielen to

Január, mesiac zmien

Január je mesiacom zmien a ani v Ambiente design nás to neobišlo. Okrem toho, že sme absolvovali veľmi veľa výstav vo Frankfurte, Hannoveri, Paríži, Salzburgu a v Stockholme, kde sme mali možnosť vidieť novinky našich dodávateľov, konečne sme po usilovnej dvoj- až trojmesačnej tvorivej práci spustili našu novú webstránku. Dúfame, že sa vám bude páčiť. Nájdete tu krásne fotografie, všetko je veľmi prehľadné. Máme pozmenené logo aj nové farby. Želáme vám teda krásne browsovanie. Fotky sú prevažne z nových kolekcií 2018, takže sa môžete inšpirovať. Niektoré nové vzorky máme už aj fyzicky v našom showroome čerstvé a horúce. Sú ale aj také, ktoré ešte neprišli. Fotky už sú a môžete sa teda pozrieť čo nás čaká v roku 2018.

Čo sme videli na výstavách? V prvom rade budeme zastupovať dve nové značky Dedar a Backhausen. Dedar je luxusná, kvalitná talianska značka, ktorá vyrába látky pre francúzsku značku Hermés a Fendi. Snažili sme sa vybrať čo najkrajší prierez celou značkou, vrátane tapiet. Budeme sa snažiť vytvoriť priestor v našom showrome - sekciu luxusných značiek, tak dúfame, že všetky nové vzorky postupne prídu a my ich budeme môcť prezentovať vo veľkom štýle.

Druhou značkou je rakúska firma Backhausen. Má vlastnú výrobu látok a dlhoročnú tradíciu. Ich textílie sú iné a veľmi pekné. Firma Backhausen je v oblasti interiérového dizajnu spájaná zo secesným nábytkom z prelomu 19. a 20. storočia. Ich textílie, hlavná kombinácia čierna a biela, boli vo veľkej obľube u viedenských secesných dizajnérov.

Novinky v roku 2018

Farbou tohto roka je zelená a cyklámenová. Zelená a jej odtiene ozaj budú dominovať roku 2018.

blog pic              

V Paríži sme videli veľmi zaujímavú kolekciu značky Pierre Frey inšpirovanú Indiánmi a ich kultúrou. Spájajú neskombinovateľné, ale konečný výsledok je „wow“ a stojí zato. Kliknite si na našej stránke na galériu Pierre Frey a uvidíte sami.

Môžeme sa tešiť na nové tapety od firmy Khroma, našej stálice medzi vliesovými tapetami. Katalógy Earth, Magenta a Glasshouse sú ich novinkami.

Spoločnosť Christian Fischbacher si na túto sezónu pripravila krásne nové závesoviny a ich veľkou novinkou je katalóg tapiet ladiaci s celou novou kolekciou látok. Od firmy Christian Fischbacher sme tiež vybrali nové kolekcie posteľného prádla. Všetko si môžete pozrieť v galériach fotografií ma našej stránke ako aj detailne na stránke Christian Fischbacher. Jeho preklik nájdete u nás.

Firma Houles má ako novinku ľanové paspulky a dekoračné strapce spolu s dekoračnými páskami na ozdobenie vankúšov a závesov. Firma Zoffany predstavila poťahový zamat s pokrčeným efektom.

Značka Alhambra bude mať tento rok v ponuke zvieracie motívy, hlavne opice, na textíliach.

Studio art, dodávajúci kožené obklady na steny, má novinky v podobe nových lesklých koží a pastelových farieb, ako aj nové dizajny.

Všetky novinky stoja ozaj zato a preto sa tešíme na vašu návštevu.