Nano rolety: Jednoduchá inštalácia, veľkolepý efekt!

Nalepíte ich na okno a máte súkromie, o akom ste snívali! Ak hľadáte jednoduché riešenie pre vaše bývanie, máte ho nadosah v podobe praktických nano roliet od Ambiente.

 jedálenský kútik s tieniacim systémom na oknách

Nano roleta je najsubtílnejšou roletou na trhu, jej mini konštrukcia umožňuje spojenie rolety s oknom bez toho, aby sa zmenšila funkčnosť okien alebo dverí. Je upevnená pomocou líšt lepených priamo na sklo, bez akéhokoľvek vŕtania do okenných rámov. Môžete ju použiť kdekoľvek – v obývacej izbe, spálni, pracovni či detskej izbe.

Ako na ich inštaláciu?

Rolety sa pripevňujú bez akéhokoľvek vŕtania priamo na plochu skla okien pomocou samolepiaceho suchého zipsu. Všetko, čo musíte urobiť, je zložiť si roletu na podlahe pred oknom, ktoré si prajete zatieniť.

 Keď ju máte zostavenú, zbavte okno nečistôt a odmastite ho na mieste, kam sa chystáte umiestniť roletu. Začnite so samolepiacimi páskami so suchým zipsom, ktoré nalepte na vybrané miesto ako základ pre samotnú roletu. Tú jednoducho pritlačte na suchý zips.

Možností máte desiatky

Nano rolety ponúkame v množstve farieb a odtieňov! Zvoľte si tienenie tak, aby ladilo k vášmu interiéru. Paleta látok, ktoré v interiérovom štúdiu Ambiente ponúkame, siaha od vysoko transparentných po úplne zatemňujúce materiály zaisťujúce pokojný spánok.

 Vyberte si tieniace systémy tak, aby vám zlepšili komfort života. U nás si nájde vhodné riešenie do svojho interiéru každý! Ovládanie obľúbených mini roliet je veľmi jednoduché – zatiahnutím za kazetu si zvolíte, akú veľkú plochu okna chcete zatieniť – to všetko bez predchádzajúceho vŕtania rolety! Čo by ste povedali napríklad na tieniace rolety Duette z našej ponuky?

 

Výhody nano roliet vás presvedčia

Montáž a demontáž je nenáročná, rýchla a bezproblémová záležitosť. Zvládnete to bez náradia a nie je potrebné ani vŕtanie do okenných rámov.Nano rolety si môžete vybrať v akejkoľvek farbe nášho vzorkovníka, ponúkame aj plne zatemňujúce prevedenie. Jedinou nevýhodou je jej skladanie z okna pri starostlivosti a umývaní. Avšak o všetko sa treba starať, aby nám to vydržalo čo najdlhšie, všakže?

Ak ste rozhodnutí pre nano rolety, nechajte si od nás poradiť, vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru. Cena je kalkulovaná podľa presného prevedenia roliet i použitých komponentov. V interiérovom štúdiu Ambiente ponúkame kvalitu, poradenstvo a prvotriedny servis na mieru každému zákazníkovi.