Nano rolety: Prelomový tieniaci systém, ktorý vás dostane

Hľadáte moderné rolety na okná? Zo širokej ponuky možností sa vám oplatí vybrať si tieniace systémy, ktoré ponúkajú spoľahlivú ochranu proti slnku, jednoducho sa inštalujú a skvelo ladia s akýmkoľvek interiérom. Presne týmto typom sú nano rolety, ktoré sa v posledných rokoch stali mimoriadnym hitom.

Na akom princípe tieto interiérové rolety fungujú?

Celkovo sú obľúbeným typom roliet, no ich bezproblémová inštalácia si vás získa na plnej čiare. Efektné tieniace rolety sa jednoducho lepia na sklo a sú „zabudované“ v kazetách – podľa rozmeru môžu byť umiestnené v jednej alebo dvoch kazetách.

nano rolety

Ako ich pripevníte na okno? Bočnými lištami, ktoré stačí pritlačiť na vopred vyčistené a odmastené sklo. Sú samolepiace. Zabudnite na zdĺhavé a problematické vŕtanie, montáž týchto interiérových roliet je nenáročná a rýchla pri každom type. To však nie je jediná z ich predností, dôvodov, prečo si ich do domácnosti zadovážiť, je viacero. Jedným z nich je aj ten, že sú antistatické, takže na ne „sadá“ prach o niečo menej, disponujú aj ochranou proti UV žiareniu a ich farba nebledne. Obsluha rolety je praktická a jednoduchá, zvládne ju naozaj každý.

Látkové rolety pristanú každej domácnosti 

Nano rolety patria medzi moderné typy tieniacich systémov a sú akousi klasikou, ktorá nikdy nevyjde z módy. Ako je to možné, keď sa trendy v interiérovom dizajne menia s každou sezónou?

moderne-nano-rolety

Jednoducho, čisté a jednoduché línie pristanú každej domácnosti. Vy si vďaka nano roletám môžete vytvoriť kontrastné okno alebo naopak staviť na diskrétnosť a osvedčené svetlé prevedenie, prípadne podčiarknuť štýl vášho domova. Rolety môžu splývať s okolím, rovnako tak môžu na seba pútať pozornosť. Do akej miery ich necháte vyniknúť, je vo vašej réžii, rovnako ako výber látky. V ponuke nájdete transparentnejšie látky, priesvitné i zatemňujúce. Výber je aj v oblasti farieb. Samozrejmosťou sú biela a čierna, krásne kvetinové motívy alebo svetlé jednofarebné odtiene. Z množstva prevedení si určite vyberiete taký, ktorý bude pre váš interiér tým pravým orechovým.