Snívate o jedinečných bytových doplnkoch? Využite zákazkové šitie na mieru!

Vytvorte si domov, ktorý sa vám bude nielen páčiť, ale v ktorom sa budete aj dobre cítiť. Viete, v akom štýle by sa mal niesť a ako ho dotvoriť doplnkami?

Ak vyberáte nové dekory pre svoj byt alebo dom, musíte sa zamerať na štýl a ten potom prispôsobiť svojim vlastným potrebám a potrebám vašej rodiny. Máte radi romantiku alebo skôr preferujete moderný minimalizmus? Vyberajte zariadenie podľa svojho vkusu a dolaďte celý interiér vkusnými doplnkami. Ako docieliť, aby bol charakter izby jedinečný? Pomôže vám šitie na mieru! To sa postará o to, že doplnky, ktoré navrhnete, nebude mať nik iný, len vy. Ak máte v hlave jasnú predstavu, ako by mali vaše vysnívané závesy, záclony, vankúšiky alebo deky vyzerať, zákazkové šitie na mieru je tým ideálnym riešením. Poskytuje vám slobodu a voľnosť v rámci prenášania vašej fantázie do praxe.

šitie-na-mieru-ambiente.sk

Inšpirujte sa našimi tipmi!

Túžite po vidieckom štýle? Stavte na doplnky, akými sú voľne prehodené deky, vankúše v krémových alebo pastelových farbách, riasené závesy a čipkované záclony. Milujete orient? Najcharakteristickejším znakom sú na podlahe rozložené pestrofarebné vankúše. Zabudnite na záclony, tie pri orientálnom štýle nenájdete. Francúzsky elegantný štýl dáva vyniknúť pôsobivým tkaninám ako hodváb, plátno či zamat. Nechajte si nami vytvoriť elegantne pôsobiace originály a hrdo ich vystavte na obdiv! Stredomorský štýl evokuje myšlienku prázdninovej pohody, stavte pri ňom na mušelínové závesy a obrusy z ťažkej ručne robenej čipky. Ste fanúšikmi „hygge“? Pri zákazkovom šití bytových doplnkov na mieru nezabudnite na efektné deky, vankúše a závesy v svetlých a zemitých farbách. Ak si vás získal minimalizmus, nezabudnite na základné pravidlo – menej je viac, ktoré sa premieta aj do výberu množstva a štýlu doplnkov. Nechajte si ušiť vami navrhnuté vankúše v jednoduchom duchu s dôrazom na výber materiálu. Buďte originálni a dajte si zhotoviť unikátne doplnky, ktoré vo vašej domácnosti vyčarujú nezameniteľnú atmosféru!