Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Dilzas

Nič nelahodí oku viac ako dokonale ladiace textílie v interiéri. Farby a materiály použité na závesoch a čalúnení by mali harmonizovať a nastoliť v priestore želanú atmosféru. Pod značkou Dilzas nájdete kvalitné poťahové látky ideálne na čalúnenie stoličiek, kresiel alebo sedačiek. Pri výbere tej najvhodnejšej látky na čalúnenie je potrebné si vopred zistiť, do akej miery je odolná voči oderu. Na stoličky možno použiť aj látky s oderuvzdornosťou 20 000 martindale, na sedačky a kreslá aspoň s hodnotou 50 000 martindale. Farby, vzory a štruktúra poťahových látok by mali byť príjemné na prvý pohľad aj na dotyk. Za zmienku stoja aj textílie na závesy a záclony značky Dilzas. Skoro celá ich ponuka sa nesie na vlne výlučne 300 cm výškových látok, ktoré sa v posledných rokoch tešia veľkej obľube.

Žiadne produkty značky Dilzas sa nenašli...