Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Čipkované záclony hlásia comeback: Ako ich zladiť so zvyškom interiéru?

Výšivka alebo čipka – záclony z nej ušité dodajú vášmu domovu nádych neodolateľnej romantiky. Ak trváte vo svojej domácnosti na výraznom, ba až neprehliadnuteľnom dizajne, čipkované záclony budú pre vás trefou do čierneho a premenia aj naoko obyčajný priestor na vznešený interiér s vintage akcentom.

Nech žijú extravagantné záclony, ktoré dokážu vyčarovať špecifickú atmosféru! Možno ste o tom doteraz neuvažovali, no výšivky sú jednoducho nadčasovo krásne a dokážu skvelo pozdvihnúť interiér. Jednoduchá elegancia a zároveň prepracované detailné prevedenie robia z čipky nezameniteľný materiál, ktorý si nájde svoje uplatnenie v každej rustikálnej alebo vidiecky zariadenej domácnosti.

voalove-cipkovane-zaclony-a-zavesy-ambiente-1

Skombinujte staré s novým a uvidíte, ako sa váš domov zmení na útulné miesto, kam sa budete vy aj vaši blízki radi vracať. Romanticky ladený interiér s čipkovanými záclonami a prípadne aj rôznorodými závesmi sa postarajú o unikátny folklórny „feeling“, ktorý si podmaní každého milovníka pohodlia a pozitívnej energie. Čipkované záclony sa mimoriadne hodia do priestorov zariadených v romantickom, ženskom Shabby-Chic štýle a charizmatickom vintage štýle.

Biela, krémová, pudrová alebo staroružová – čipkovaným záclonám pristanú jemné odtiene

Pri výbere záclon stavte na svetlé tóny, čipka si zaslúži elegantné odtiene a punc nonšalantnosti. Či už skombinujete s čipkou ľanové záclony v boho štýle alebo si vyberiete folklórne ladené krajkové záclony s vyšitými ornamentmi, dolaďte k vašim vyšívaným záclonám aj ostatné dekory v domácnosti. Doplniť interiér o dekoratívne vankúše, nápadité tapety alebo iné doplnky nie je problém, stačí vám len štipka fantázie a chuť spojiť zdanlivo nespojiteľné detaily.

voalove-cipkovane-zaclony-a-zavesy-ambiente-2

Ak nemáte chuť na čisto čipkované záclony, značka Castello del Barro ponúka čipkované panely, ktoré môžete našiť na bežnú záclonu z vašej domácnosti. Jedinečná je najmä kombinácia hladkej záclony a čipky. Efektný výsledok docielite použitím kontrastnej záclony a bielej čipky.

Ak ste doma nenašli retro čipkované záclony po svojich predkoch, zaobstarajte si kvalitné súčasné kúsky od renomovanej firmy Christian Fischbacher alebo Morris and Co. Docielite nimi vo vašej domácnosti neopakovateľnú atmosféru. Výšivky majú obrovskú moc premeniť zdanlivo jednoduchý priestor na jedinečné miesto, kde sa snúbia časy minulé s kúzelnou prítomnosťou. Vyskúšajte!