KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

ELITIS (opäť) nesklamal....

Ich dizajn je inovatívny, neopakovateľný a nekonvenčný. Neboja sa experimentovať a využívať najnovšie technológie. Vďaka tomu vznikajú tapety, ktoré dodajú Vášmu interiéru ten "wau" element. 
Minulý rok oslávili ELITIS svoje 25. výročie na trhu a neúnavne pokračujú v hľadaní nových materiálov a textúr a vytvárajú citový, vizuálny a dotykový jazyk. Na ich pavilón sa na výstavách tešíme snáď najviac, patria k najoriginálnejším a pri listovaní si v nových katalógoch sa dostavuje maximálne vizuálne uspokojenie :) Radi vám v našej predajni predstavíme najnovšie kolekcie, príďte si ich ohmatať aj vy...

ambiente-novinka-elitis-1