MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Medvede, líšky a iné zvery u Vás doma

Aj tento rok vám dávame do pozornosti obľúbené deky a vankúše WINTER HOME, ktoré nielen zahrejú, ale sú ozdobou každého interiéru a sú na na nerozoznanie od pravých kožušín. Výrobca každým rokom svoj sortiment obohacuje o nové kúsky a absolútnou "vychytávkou" a ústrednou témou tohtoročnej sezóny sú líšky/FOXES. Pozostáva z piatich rôznych výrobkov: Arctic Fox, Desert Fox, Amber Fox, Golden Fox and Shadow Fox.

Pri vytváraní kožušín je použité množstvo priadzí a vlákien vďaka čomu nám výrobca ponúka novinku v dizajne umelých kožušín - dlhovlasé deky a vankúše sú mäkké a príjemné, neplznú a na výber sú unikátne kombinácie farieb a odtieňov.  Po úspešnej kolekcii "GRIZZLY BEAR" sa túto sezónu tešíme na prírastok do rodiny medveďov - NANOOK. 

Výber je veľký, radi vám poradíme. 

ambiente-novinka-zvery-1