MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Nebojte sa, mixujte!

Moderné trendy v interiérovom dizajne na rok 2015 zahŕňajú klasiku, retro aj moderný dizajn, tradičné a nové materiály, svieže farby, exotické motívy, etnické vzory a prekvapujúce miešanie textúr. Nebojte sa experimentovať, spájajte navonok nespojiteľné, všetko je dovolené. Starožitný kus nábytku, hodváb alebo surové drevo je kombinované s industriálnymi kovovými detailmi a spolu to vyzerá štýlovo, originálne a neopakovateľne. "In" je priestor odvážny, nezabudnuteľný, "drzý". 

Na zozname sú tiež veľké vzory, kvetinové látky, tradičné mosadzné doplnky (lampy) v kombinácii s moderným nábytkom, z farieb sú to odtiene ružovej, čierna, oranžová, odtiene modrej a zelenej, tapety s veľkými vzormi a textúry, textúry, textúry.

ambiente-novinka-mixujte-1