KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

Nebojte sa, mixujte!

Moderné trendy v interiérovom dizajne na rok 2015 zahŕňajú klasiku, retro aj moderný dizajn, tradičné a nové materiály, svieže farby, exotické motívy, etnické vzory a prekvapujúce miešanie textúr. Nebojte sa experimentovať, spájajte navonok nespojiteľné, všetko je dovolené. Starožitný kus nábytku, hodváb alebo surové drevo je kombinované s industriálnymi kovovými detailmi a spolu to vyzerá štýlovo, originálne a neopakovateľne. "In" je priestor odvážny, nezabudnuteľný, "drzý". 

Na zozname sú tiež veľké vzory, kvetinové látky, tradičné mosadzné doplnky (lampy) v kombinácii s moderným nábytkom, z farieb sú to odtiene ružovej, čierna, oranžová, odtiene modrej a zelenej, tapety s veľkými vzormi a textúry, textúry, textúry.

ambiente-novinka-mixujte-1