Cobra Tall, Medio

Neohodnotené
127,20 € 152,64 € 127,20 € od 127,20 € 106 € bez DPH 127,20 € bez DPH 106 € bez DPH od 106 € bez DPH
Skladom (1 ks) Na Objednávku Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
5.8.2021 - 5.8.2021 Zvoľte variant

Cobra oslavuje absurdné a hravé siluety Cobrovho umeleckého hnutia 60. rokov. Kolekcia Cobra spochybňuje rovnováhu medzi mäkkými a konzistentnými tvarmi, v porovnaní s architektonickými stavebnými prvkami, hraním sa s ľudskými siluetami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cobra oslavuje absurdné a hravé siluety Cobrovho umeleckého hnutia 60. rokov. Kolekcia Cobra spochybňuje rovnováhu medzi mäkkými a konzistentnými tvarmi, v porovnaní s architektonickými stavebnými prvkami, hraním sa s ľudskými siluetami. Dizajn je založený na niekoľkých naivných náčrtoch z ruky, odkiaľ sa človek podobal siluetám a spolu vytvorili rodinu.

Produkt je ručne a prírodne glazovaný, preto sa farby môžu líšiť. Produkt nie je vodotesný.

Navrhli Kristian Sofus Hansen a Tommy Hyldahl

101 Copenhagen je dánska dizajnérska značka založená v roku 2017 so silnou víziou vytvoriť svet krásneho osvetlenia a doplnkov s vynikajúcim remeselným spracovaním, kvalitným a nadčasovým dizajnom pre škandinávsky život. S vášňou pre materiály a rafinované textúry v kombinácii s naším estetickým dizajnom a organickou, pokojnou farebnou schémou sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť kolekciu plnú nevyhnutných noviniek a nadčasovej klasiky.