Brutus Dining Cushion

Novinka
Neohodnotené
89 € 74,17 € bez DPH
Na Objednávku

Kolekcia Brutus je inšpirovaná architektonickým hnutím brutalizmu z polovice 20. storočia. Každý kus je navrhnutý ako zjednodušená bloková štruktúra, ktorá pripomína architektonické stavebné prvky z betónu.

Brutus, ktorý sa vyznačuje zakrivenými operadlami a lakťovými opierkami, zdôrazňuje jemnú rovnováhu medzi ostrými architektonickými líniami a mäkkými organickými krivkami, čím vytvára sochársky dojem a zvyšuje celkový komfort sedenia. Kolekcia Brutus obsahuje jedálenskú stoličku, stoličku a konferenčný stolík, ktoré sú odlievané z ľahkého betónu s vláknami, vďaka čomu to vytvára jedinečnú štruktúru povrchu a okrem iného aj zvyšuje mobilitu. Každý kúsok je ručne maľovaný niekoľkými vrstvami farby, čo vytvára originálny a štruktúrovaný povrch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Navrhli Kristian Sofus Hansen a Tommy Hyldahl

 

101 Copenhagen je dánska dizajnérska značka založená v roku 2017 so silnou víziou vytvoriť svet krásneho osvetlenia a doplnkov s vynikajúcim remeselným spracovaním, kvalitným a nadčasovým dizajnom pre škandinávsky život. S vášňou pre materiály a rafinované textúry v kombinácii s naším estetickým dizajnom a organickou, pokojnou farebnou schémou sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť kolekciu plnú nevyhnutných noviniek a nadčasovej klasiky.