Bull Table Lamp

Neohodnotené
363,60 € 303 € bez DPH
Na Objednávku
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Lampa Bull je sochárska lampa inšpirovaná charakteristickým použitím obrázkov zvierat v dánskej moderne od 40. do 60. rokov. Lampa je pomenovaná po svojom býkovi ako tienidlá z opálového skla, ktoré poskytujú hladký rozptyl svetla a charakteristický výraz. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lampa Bull je sochárska lampa inšpirovaná charakteristickým použitím obrázkov zvierat v dánskej moderne od 40. do 60. rokov. Lampa je pomenovaná po svojom býkovi ako tienidlá z opálového skla, ktoré poskytujú hladký rozptyl svetla a charakteristický výraz. Bull sa skladá z nelešteného podstavca z čierneho mramoru doplneného o rameno lampy z oxidovaného hliníka a pokrytého pradenou koňakovou kožou. Horné časti žiarovky sú tiež vyrobené z oxidovaného hliníka, čo vytvára krásny kontrast medzi textúrovaným kovovým povrchom a hladkým priesvitným opálovým sklom. Interakcia medzi mnohými vynikajúcimi materiálmi vytvára rafinovaný výraz, vďaka ktorému sú žiarovky Bull viac než len svetelný zdroj.

Navrhli Kristian Sofus Hansen a Tommy Hyldahl

Materiálové špecifikácie: Tienidlo: opálové sklo, rúry: oxidovaný hliník a koňaková koža, žiarovka: mramor.

Zásuvka svetelného zdroja: E14 - 230V.

Odporúčaný svetelný zdroj: FILA E14 LED - 4W450 lúmenov - 2700 Kelvinov

Rozmery: Výška 50 cm x Šírka 12 cm x Dĺžka 38 cm

Dĺžka kábla: 200 cm.

101 Copenhagen je dánska dizajnérska značka založená v roku 2017 so silnou víziou vytvoriť svet krásneho osvetlenia a doplnkov s vynikajúcim remeselným spracovaním, kvalitným a nadčasovým dizajnom pre škandinávsky život. S vášňou pre materiály a rafinované textúry v kombinácii s naším estetickým dizajnom a organickou, pokojnou farebnou schémou sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť kolekciu plnú nevyhnutných noviniek a nadčasovej klasiky.