Drop Chandelier Bulp

Neohodnotené
1 080 € 900 € bez DPH
Na Objednávku
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Séria Drop je rodina tienidiel v tvare kvapky s veľkou flexibilitou vďaka nastaviteľným tienidlám. Lampa je inšpirovaná dánskym modernizmom a ikonickým a experimentálnym prístupom k dizajnu lampy z 50. rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Séria Drop je rodina tienidiel v tvare kvapky s veľkou flexibilitou vďaka nastaviteľným tienidlám. Lampa je inšpirovaná dánskym modernizmom a ikonickým a experimentálnym prístupom k dizajnu lampy z 50. rokov. Tienidlo v tvare kvapky zaisťuje a optimalizuje difúziu svetla, zatiaľ čo spodná strana z mosadze dodáva miestnosti teplé osvetlenie. Drop Pendant Bulb odoberá extravaganciu z verzie s lustrom a vytvára teplé svetlo, ktoré my v Dánsku označujeme ako „hygge“. Tienidlo v tvare kvapky je možné nastaviť v niekoľkých rôznych uhloch, čo užívateľovi umožňuje vytvoriť špecifickú a jedinečnú atmosféru.

Navrhli Kristian Sofus Hansen a Tommy Hyldahl.

 

Pätica: E14 - 230V.

Odporúčaný svetelný zdroj: Philips LED Filament Tube - E14 4,5 W, žiarovka Maximálny priemer: 3,5 cm

Vhodné pre miestnosti s výškou 230 - 320 cm.

Rozmery: Výška 91 cm x Šírka 120 cm x Dĺžka 155 cm.

 

101 Copenhagen je dánska dizajnérska značka založená v roku 2017 so silnou víziou vytvoriť svet krásneho osvetlenia a doplnkov s vynikajúcim remeselným spracovaním, kvalitným a nadčasovým dizajnom pre škandinávsky život. S vášňou pre materiály a rafinované textúry v kombinácii s naším estetickým dizajnom a organickou, pokojnou farebnou schémou sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť kolekciu plnú nevyhnutných noviniek a nadčasovej klasiky.