Hoop Table Lamp

Neohodnotené
235,20 € 196 € bez DPH
Na Objednávku Na Objednávku Na Objednávku Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tak jednoduché, ale tak sofistikované a nekompromisné. Je ťažké uveriť, že jednoduchý tvar dokáže vytvoriť ohromujúcu a umeleckú lampu, ale séria Hoop vám ponúka práve toto s takmer naivnou esenciou geometrie a tvaru. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tak jednoduché, ale tak sofistikované a nekompromisné. Je ťažké uveriť, že jednoduchý tvar dokáže vytvoriť ohromujúcu a umeleckú lampu, ale séria Hoop vám ponúka práve toto s takmer naivnou esenciou geometrie a tvaru. Samotná silueta dokáže osvetliť aj tie najtemnejšie miesta a tým, že ponúka žiarovky Hoop v mosadzi aj v bronzovej farbe, je možné pomocou jednej žiarovky vytvoriť dve jedinečné atmosféry.

Navrhli Nicolaj Nøddesbo a Tommy Hyldahl

 

Pätica: E14 - P45 - 2,2 W 827mat - 230V

Odporúčaný svetelný zdroj: Philips Classic LEDLuster

Rozmery: Výška 34 cm x Šírka 20 cm x Dĺžka 20 cm

101 Copenhagen je dánska dizajnérska značka založená v roku 2017 so silnou víziou vytvoriť svet krásneho osvetlenia a doplnkov s vynikajúcim remeselným spracovaním, kvalitným a nadčasovým dizajnom pre škandinávsky život. S vášňou pre materiály a rafinované textúry v kombinácii s naším estetickým dizajnom a organickou, pokojnou farebnou schémou sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť kolekciu plnú nevyhnutných noviniek a nadčasovej klasiky.