Knuckle Table Lamp - Oak

Neohodnotené
Značka: Tala
216 € 180 € bez DPH
Na Objednávku Na Objednávku Zvoľte variant
Žiarovka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Táto elegantná stolová lampa, navrhnutá na oslavu krásy žiarovky, ponúka jednoduchú a úprimnú estetiku, ktorá môže vylepšiť každý interiér.

Táto univerzálna stolová lampa kombinujúca valec z blond dubu, s váženou základňou a s povrchovou úpravou zo saténovej mosadze je dodávaná s hmatateľným integrovaným stmievačom, aby sa dosiahol maximálny výkon od technológie Tala Dim to Warm.

V spojení s žiarovkou Tala Voronoi I LED je to ideálna platforma na predstavenie jedinečných odrazov a lomov, ktoré vytvára sklo nepravidelného tvaru. Naopak, v spojení s matne porcelánovou žiarovkou LED Sphere IV je ideálna na osvetlenie pracovného stolu, police alebo nočného stolíka zaostreným, funkčným svetlom.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

- Žiarovka Sphere IV alebo Voronoi I je súčasťou balenia
- Svetlý dubový masív
- Minimálna produkcia odpadu
- Správanie sa od dim k teplému
- In-line stmievač
- 3 m sivá pletená PVC šnúra
- Vážená základňa odolná voči prevráteniu

Spoločnosť Tala bola uvedená na trh v Londýne v roku 2015 s inovatívnym prístupom k LED osvetleniu. Značku založili traja priatelia počas spoločného štúdia na univerzite v Edinburghu. Vďaka spoločnej vášni pre dizajn, technológiu a udržateľnosť Tala verí, že ochranu a krásu je možné kombinovať, keď postupujeme do nízkouhlíkového sveta. Naše zbierky sú zodpovedne navrhnuté v Londýne v našom štúdiu a svetelnom laboratóriu. Hodnoty Tala sa riadia našimi rozhodnutiami: Propagujeme progresívny dizajn, ktorý oslavuje LED žiarovku, sme nadšení z udržateľnosti a pravdivosti materiálov a inšpirujeme sa prírodou a využívame 4,5 miliardy rokov výskumu a vývoja.  Krásne objekty a efektívna technológia patria k sebe. Naše návrhy vyzdvihujú žiarovku ako dizajnový predmet. Žiarovka Tala je účinný nástroj, ktorý dodá vášmu priestoru atmosféru a rovnováhu. Rovnako ako žiarovka, Tala je stavaná na spoluprácu, spolupracujeme s medzinárodnými dizajnérmi, štúdiami a maloobchodníkmi v tejto kategórii na medzinárodnej úrovni a držíme zásoby v USA, Veľkej Británii a EÚ.