Luxury in a Box Grey

Neohodnotené
259 € 215,83 € bez DPH
Skladom (9 ks) Skladom (9 ks) Skladom (10 ks) Skladom (10 ks) Zvoľte variant
Glazúra
Kniha
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
18.5.2021 18.5.2021 18.5.2021 18.5.2021 Zvoľte variant

Darčekový box Ambiente Luxury in a Box. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ambiente darčekový box obsahuje luxusnú Winter Home deku a výber produktov od menších a stredne veľkých slovenských firiem, ktoré sme sa rozhodli podporiť. 

V tomto balíčku nájdete:

 

WINTER HOME GALLOWAY DEKA

Odtieň: grey

Rozmer :130x180cm 

 

WILFRED COCO CHAI ROOIBOS ČAJ 50g

Príchuť: rooibos, škorica, zázvor, klinčeky, kardamóm, ružové korenie, kokos, prírodná aróma

 

TRI NITE KERAMIKA

Glazúra: biela alebo šedá

Ručne vytáčaný hrnček z poloporcelánu. Materiál je vhodný aj do umývačky riadu. 

 

KIRKÉ - MADELINE MILLER z kníhkupectva ARTFORUM

Ako najslabšia zo všetkých bohýň je vystavená ustavičným posmeškom súrodencov, preto hľadá spoločnosť vo svete ľudí. Čoskoro v sebe objaví netušenú moc – ovláda čary, ktoré dokážu premeniť sokyne na príšery a ohroziť samotných bohov. Zeus ju z obavy pred jej nepredvídateľnými schopnosťami vyženie na opustený ostrov, kde Kirké rozvíja svoje tajomné umenie, krotí divé zvery a stretáva mnohé významné postavy z gréckej mytológie vrátane Daidala, jeho nešťastného syna Ikara, napoly človeka, napoly býka Minotaura, krvilačnej Medeie a, samozrejme, prefíkaného Odysea vracajúceho sa z trójskej vojny. Neželaných či dotieravých hostí s potešením premieňa na prasce, no vie im opäť vrátiť ľudskú podobu. Iných si zasa obľúbi a na istý čas sa stávajú jej milencami. Lenže osamelým ženám často hrozí nebezpečenstvo a rozmarná Kirké na seba nechtiac privolá hnev bohov aj ľudí. Napokon musí čeliť jednej z najdesivejších a najpomstychtivejších božstiev celého Olympu. Ak chce ochrániť svojich drahých, musí pozbierať všetku odvahu a raz a navždy si vybrať miesto – buď medzi bohmi, ktorí jej dali život, alebo smrteľníkmi, ktorých sa naučila milovať. Vďaka nezabudnuteľným postavám, podmanivému štýlu a strhujúcemu deju je Kirké skutočné majstrovské dielo – očarujúci epos o rodinnom súperení, palácových intrigách, láske i strate, ktorý vyzdvihuje silu nezlomnej ženy vo svete, kde dominujú muži.

alebo

MOLESKINE M DIÁR 2021z kníhkupectva ARTFORUM

Materiál: čierna koža, mäkká väzba

 

LVMINIA DIFFUSER 200ML

Vôňa: White Tea and Jasmine

LVMINIA difuzéry, dlho očakávané a vytúžené. Každý kúsok unikátneho ručne fúkaného Bohemia Crystal zušľachtí svoje okolie. Na mieru vytvorené tyčinky zo vzácneho bieleho ratanu delikátne prevoňajú Váš priestor obľúbenou LVMINIA vôňou. Čím viac tyčiniek ponoríte do vône, tým bude intenzívnejšia. Pre umocnenie zážitku otočte namočené tyčinky. Prvé nasiaknutie tyčiniek spotrebuje najväčšiu časť emulzie. Od polovice sa vôňa vyparuje pomalšie.

 

VIANOČNÁ POHĽADNICA AMBIENTE

Ilustrácia: Emma Arnold