Nine Pendant - Voronoi II

Neohodnotené
Značka: Tala
1 860 € 1 770 € 1 970 € 1 970 € od 1 770 € 1 550 € bez DPH 1 475 € bez DPH 1 641,67 € bez DPH 1 641,67 € bez DPH od 1 475 € bez DPH
Na Objednávku Na Objednávku Na Objednávku Na Objednávku Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Toto najnovšie svietidlo od značky Tala kombinuje deväť charakteristických mosadzných príveskov s deviatimi výraznými, sochárskymi žiarovkami Voronoi II, všetky umiestnené vo veľkom stropnom baldachýne.

Nine Pendant je navrhnutý tak, aby vytváral maximálny dopad s menším úsilím a predstavuje riešenie osvetlenia typu všetko v jednom pre akýkoľvek domov, pracovný priestor alebo miesto.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

- Deväť žiaroviek Voronoi II
- Sochárske, tónované sklíčko
- základná krytka E27
- Technológia Dim to Warm
- Deväť mosadzných príveskov a mosadzných úchytiek
- 5 metrová čierna šnúra
- Veľká strieška v danom farebnom prevedení

Spoločnosť Tala bola uvedená na trh v Londýne v roku 2015 s inovatívnym prístupom k LED osvetleniu. Značku založili traja priatelia počas spoločného štúdia na univerzite v Edinburghu. Vďaka spoločnej vášni pre dizajn, technológiu a udržateľnosť Tala verí, že ochranu a krásu je možné kombinovať, keď postupujeme do nízkouhlíkového sveta. Naše zbierky sú zodpovedne navrhnuté v Londýne v našom štúdiu a svetelnom laboratóriu. Hodnoty Tala sa riadia našimi rozhodnutiami: Propagujeme progresívny dizajn, ktorý oslavuje LED žiarovku, sme nadšení z udržateľnosti a pravdivosti materiálov a inšpirujeme sa prírodou a využívame 4,5 miliardy rokov výskumu a vývoja.  Krásne objekty a efektívna technológia patria k sebe. Naše návrhy vyzdvihujú žiarovku ako dizajnový predmet. Žiarovka Tala je účinný nástroj, ktorý dodá vášmu priestoru atmosféru a rovnováhu. Rovnako ako žiarovka, Tala je stavaná na spoluprácu, spolupracujeme s medzinárodnými dizajnérmi, štúdiami a maloobchodníkmi v tejto kategórii na medzinárodnej úrovni a držíme zásoby v USA, Veľkej Británii a EÚ.