Oval

Neohodnotené
Značka: Tala
55 € 45,83 € bez DPH
Na Objednávku

Mäkký, zaoblený tvar Oval poskytuje jemnú a rafinovanú žiarovku, ktorá je upokojujúcim doplnkom akéhokoľvek vnútorného priestoru.

Oval, rovnako vhodný v závesnom alebo dotykovom svetle, predstavuje vítanú alternatívu k nášmu radu žiaroviek s odhalenými vláknami.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti
- 6W
- CRI 95
- 540 lumenov
- 163 mm x 145 mm
- Povrchová úprava matným sklom
- Stmievateľné vlákno LED
- Skrutkovacia základňa Edison
- Znížte spotrebu energie až o 90%

Spoločnosť Tala bola uvedená na trh v Londýne v roku 2015 s inovatívnym prístupom k LED osvetleniu. Značku založili traja priatelia počas spoločného štúdia na univerzite v Edinburghu. Vďaka spoločnej vášni pre dizajn, technológiu a udržateľnosť Tala verí, že ochranu a krásu je možné kombinovať, keď postupujeme do nízkouhlíkového sveta. Naše zbierky sú zodpovedne navrhnuté v Londýne v našom štúdiu a svetelnom laboratóriu. Hodnoty Tala sa riadia našimi rozhodnutiami: Propagujeme progresívny dizajn, ktorý oslavuje LED žiarovku, sme nadšení z udržateľnosti a pravdivosti materiálov a inšpirujeme sa prírodou a využívame 4,5 miliardy rokov výskumu a vývoja.  Krásne objekty a efektívna technológia patria k sebe. Naše návrhy vyzdvihujú žiarovku ako dizajnový predmet. Žiarovka Tala je účinný nástroj, ktorý dodá vášmu priestoru atmosféru a rovnováhu. Rovnako ako žiarovka, Tala je stavaná na spoluprácu, spolupracujeme s medzinárodnými dizajnérmi, štúdiami a maloobchodníkmi v tejto kategórii na medzinárodnej úrovni a držíme zásoby v USA, Veľkej Británii a EÚ.