Papillion

Neohodnotené
766,80 € 639 € bez DPH
Na Objednávku Na Objednávku Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Papillion označuje francúzske slovo pre motýle „Papillion“. Lampa sa skladá zo 6 svietiacich tienidiel, každá elegantne umiestnená v ľahkej kovovej konštrukcii, ktorá spolu vytvára tvar šesťuholníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Papillion označuje francúzske slovo pre motýle „Papillion“. Lampa sa skladá zo 6 svietiacich tienidiel, každá elegantne umiestnená v ľahkej kovovej konštrukcii, ktorá spolu vytvára tvar šesťuholníka. Plávajúce tienidlá odrážajú priame svetlo smerom k stropu a filtrujú nepriame svetlo smerom do priestoru pod ním. 6 ramien je pripevnených k prehnutému stredovému dielu, čo dodáva žiarovke trblietavú a reflexnú kvalitu. Papillion je dodávaný v mosadze s perforovanými tienidlami, ktoré filtrujú svetlo cez každý malý otvor v perforovanom tienidle. Papillion tiež prichádza v oxidovanej verzii s tienidlami z bieleho opálového skla, ktoré vytvárajú teplé a útulné osvetlenie.

Navrhli Kristian Sofus Hansen a Tommy Hyldahl.

Zdroj svetla: Pätica: E14 - P45 - 2W 827 - 230V

Odporúčaný svetelný zdroj: Philips Classic LEDLuster

Upozorňujeme, že tento svetelný zdroj nie je možné stmievať.

Stmievateľnosť: Môže byť vybavená zarovnaným stmievačom

Vhodné pre miestnosti s výškou 230 - 320 cm.

Rozmery: Výška 12 cm x Priemer 98,5 cm

101 Copenhagen je dánska dizajnérska značka založená v roku 2017 so silnou víziou vytvoriť svet krásneho osvetlenia a doplnkov s vynikajúcim remeselným spracovaním, kvalitným a nadčasovým dizajnom pre škandinávsky život. S vášňou pre materiály a rafinované textúry v kombinácii s naším estetickým dizajnom a organickou, pokojnou farebnou schémou sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť kolekciu plnú nevyhnutných noviniek a nadčasovej klasiky.