Voronoi II

1 hodnotenie
Značka: Tala
105 € 87,50 € bez DPH
Na Objednávku

Táto podmanivá žiarovka s predĺženým a kvapôčkovým tvarom predvádza krásu Fibonacciho sekvencie obalením singulárneho vlákna okolo jeho stredného stĺpca.

Fúkaná a ručne zostavená Voronoi II je naša najobľúbenejšia žiarovka a naďalej inšpiruje ľudí na celom svete svojou pozoruhodnou estetickou silou a vynikajúcim svetelným výkonom.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti
- 3W
- CRI 95
- 150 lumenov
- 165 mm x 300 mm
- Stmievateľné vlákno LED
- Skrutkovacia základňa Edison
- Znížte spotrebu energie až o 90%

Spoločnosť Tala bola uvedená na trh v Londýne v roku 2015 s inovatívnym prístupom k LED osvetleniu. Značku založili traja priatelia počas spoločného štúdia na univerzite v Edinburghu. Vďaka spoločnej vášni pre dizajn, technológiu a udržateľnosť Tala verí, že ochranu a krásu je možné kombinovať, keď postupujeme do nízkouhlíkového sveta. Naše zbierky sú zodpovedne navrhnuté v Londýne v našom štúdiu a svetelnom laboratóriu. Hodnoty Tala sa riadia našimi rozhodnutiami: Propagujeme progresívny dizajn, ktorý oslavuje LED žiarovku, sme nadšení z udržateľnosti a pravdivosti materiálov a inšpirujeme sa prírodou a využívame 4,5 miliardy rokov výskumu a vývoja.  Krásne objekty a efektívna technológia patria k sebe. Naše návrhy vyzdvihujú žiarovku ako dizajnový predmet. Žiarovka Tala je účinný nástroj, ktorý dodá vášmu priestoru atmosféru a rovnováhu. Rovnako ako žiarovka, Tala je stavaná na spoluprácu, spolupracujeme s medzinárodnými dizajnérmi, štúdiami a maloobchodníkmi v tejto kategórii na medzinárodnej úrovni a držíme zásoby v USA, Veľkej Británii a EÚ.