Záclony a závesy a tapety do hotelov

Ambiente prichádza s praktickým, jednoduchým a elegantným riešením pre hotely, penzióny a rôzne iné objekty. V rámci protipožiarnej ochrany v týchto objektoch sú v ponuke nehorľavé tapety, ktoré sú taktiež vysoko odolné voči záťaži. Štúdio Ambiente ďalej ponúka objektové koberce a látky z nehorľavej Treviry, ako aj nehorľavé poťahové látky, rolety, závesy a záclony. Takéto materiály sú jemné, nekrčivé, rozmerovo stále a hlavne sa ľahko udržiavajú. Textílie zo špeciálneho materiálu Trevira nehoria, iba sa pomaly roztavujú. Nehorľavosť materiálu je trvalá a nezoslabuje sa čistením ani opotrebovaním. V prípade požiaru sa vytvára veľmi málo netoxických splodín. Závesy, záclony, poťahy, čalúnenia, izbové textílie z tohoto materiálu spĺňajú všetky potrebné protipožiarne normy. Vlákna Trevira sú priedušné, zdravotne nezávadné, nespôsobujú žiadne alergie a samotná údržba je pre hotely a penzióny nenáročná.

Súčasťou širokej ponuky sú aj alternatívne riešenia tieniach systémov, ako napr. black out, twinrollo. V rámci svojich služieb Ambiente zhotoví všetko na mieru. Okrem používania klasických riasiacich pások pracujeme aj so systémom "pevných flámskych záhybov". Výhodou je jednoduchšia manipulácia a údržba, ako aj estetické a pravidelné sklady. Takto ušité závesy alebo záclony sa prakticky zvesia, dajú vyčistiť a vďaka pevným skladom a pevnému riaseniu sa potom iba jednoducho zavesia bez zdĺhavej prípravy.

Takto ušité závesy a záclony sú nielen veľmi estetické, ale zároveň ideálne pre ľahkú a rýchlu údržbu. Ponuku dopĺňa široký sortiment závesných systémov na mieru.