MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Moderné a luxusné koberce

Podlaha môže často sama o sebe vyznievať veľmi fádne, preto je vhodné porozmýšľať o možnosti, ako ju oživiť. Tú vám poskytnú práve koberce. Okrem krásy však disponujú aj viacerými praktickými vlastnosťami, vďaka ktorým zabezpečia maximálne pohodlie pre vaše nohy.

V našej ponuke nájdete rôzne moderné a luxusné koberce, od syntetických po tie z prírodných vlákien, s vlasom dlhým alebo krátkym. K dispozícií je množstvo veľkostí, tvarov, farieb a vzorov, vďaka čomu si určite dokážete vybrať ten správny. Mnohé koberce sú naozaj exkluzívne, preto môžu byť umiestnené aj do luxusnejších či honosnejších priestorov. Koberce odoberáme od renomovaných výrobcov, pričom náš sortiment neustále rozširujeme o nové kúsky.

Vyberte si u nás aj vy nový koberec, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru. Radi vám pri tom pomôžeme.