KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

Moderné a luxusné koberce

Podlaha môže často sama o sebe vyznievať veľmi fádne, preto je vhodné porozmýšľať o možnosti, ako ju oživiť. Tú vám poskytnú práve koberce. Okrem krásy však disponujú aj viacerými praktickými vlastnosťami, vďaka ktorým zabezpečia maximálne pohodlie pre vaše nohy.

V našej ponuke nájdete rôzne moderné a luxusné koberce, od syntetických po tie z prírodných vlákien, s vlasom dlhým alebo krátkym. K dispozícií je množstvo veľkostí, tvarov, farieb a vzorov, vďaka čomu si určite dokážete vybrať ten správny. Mnohé koberce sú naozaj exkluzívne, preto môžu byť umiestnené aj do luxusnejších či honosnejších priestorov. Koberce odoberáme od renomovaných výrobcov, pričom náš sortiment neustále rozširujeme o nové kúsky.

Vyberte si u nás aj vy nový koberec, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru. Radi vám pri tom pomôžeme.