KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

Koľajnice a závesné systémy

Každý interiér si vyžaduje doplnky, pretože bez nich by pôsobil chladným a fádnym dojmom. Medzi tie absolútne najpoužívanejšie a zároveň najefektnejšie patria záclony a závesy na okná. Avšak, bez závesných systémov sú nám prakticky úplne na nič. Aj preto pre vás naše interiérové štúdio pripravilo širokú ponuku produktov, ktorú tvoria závesné systémy vyrobené z mnohých materiálov ako tradičné drevo, nerez, hliník, oceľ či chróm. Výber konkrétneho materiálu závisí najmä od charakteru ostatného zariadenia interiéru a v neposlednom rade, od vášho vkusu.

Kvalitné závesné systémy do priestoru prinesú nielen funkčný prvok na zavesenie záclon či závesov, no často ho spestrujú sami o sebe vďaka precíznemu dizajnu. Ak máte preto aj vy vysoké nároky na estetickú stránku vášho bývania, závesné systémy z nášho interiérového štúdia ich zaručene naplnia. Dostupné sú aj netradičné riešenia do šikmých, oblúkových alebo iných špecifických línií interiérov.