MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Koľajnice a závesné systémy

Každý interiér si vyžaduje doplnky, pretože bez nich by pôsobil chladným a fádnym dojmom. Medzi tie absolútne najpoužívanejšie a zároveň najefektnejšie patria záclony a závesy na okná. Avšak, bez závesných systémov sú nám prakticky úplne na nič. Aj preto pre vás naše interiérové štúdio pripravilo širokú ponuku produktov, ktorú tvoria závesné systémy vyrobené z mnohých materiálov ako tradičné drevo, nerez, hliník, oceľ či chróm. Výber konkrétneho materiálu závisí najmä od charakteru ostatného zariadenia interiéru a v neposlednom rade, od vášho vkusu.

Kvalitné závesné systémy do priestoru prinesú nielen funkčný prvok na zavesenie záclon či závesov, no často ho spestrujú sami o sebe vďaka precíznemu dizajnu. Ak máte preto aj vy vysoké nároky na estetickú stránku vášho bývania, závesné systémy z nášho interiérového štúdia ich zaručene naplnia. Dostupné sú aj netradičné riešenia do šikmých, oblúkových alebo iných špecifických línií interiérov.