MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Koľajnice MURENA a LEHA

Najjednoduchším závesným systémom sú koľajnice. Tie najnenápadnejšie majú 1 centimeter a sú väčšinou biele ako farba stropu. Môžu sa montovať na strop alebo aj na stenu na konzoly. Majú rôznu hrúbku v závislosti od tiahy závesu, ktorý na koľajnicu potrebujeme zavesiť. Koľajnice od oboch značiek sú veľmi podobné, avšak základným rozdielom je spôsob uchytenia na strop. Pri Murene je šrób viditeľný, pri Lehe nie.

Koľajnica je veľmi nenápadným riešením závesného systému, pretože sa prekryje ušitou záclonou a koľajnicu tak vôbec nevidíte. Pri montáži a meraní je dôležité všimnúť si, kde je radiátor, prípadne koľko trčí parapetná doska, pretože sa vám môže stať, že ak si radiátor nevšimnete a koľajnicu namontujete blízko k stene a nezachováte dostatočný odstup (2 cm od parapetu či radiátora), záclona sa bude opierať o spomínaný radiátor, nebude mať svoj priestor a nebude pôsobiť esteticky. Naše štúdio ponúka službu zamerania priestorov práve z toho dôvodu, že naše dizajnérky majú skúsenosti a vedia čo a ako presne zamerať a vedia vám aj následne dobre poradiť.