Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Luxaflex

Hľadáte efektné tieniace systémy? Stavte na žalúzie a rolety Luxaflex! Značka ponúka kvalitné tieniace prvky, ktoré sú nielen precízne vyhotovené ale aj maximálne moderné. Z ponuky si môžete vybrať horizontálne a vertikálne žalúzie a rolety, skladané žalúzie, drevené a rímske žalúzie, nanorolety alebo siete proti hmyzu. Zvoľte si okenné systémy roliet, žalúzií alebo sieťok podľa svojho vkusu z desiatok štýlov, materiálov, textúr a farieb. Prvotriedna kvalita produktov je synonymom značky Luxaflex. Tá si zakladá na modernom prevedení a inovatívnych technologických riešeniach žalúzií a tieniacich systémov, na ktoré poskytuje záruku až päť rokov.

Žiadne produkty značky Luxaflex sa nenašli...