Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Makalu

Frankfurtská značka Makalu poteší všetkých náročných spotrebiteľov. Na trhu vystupuje s luxusnými ručne tkanými kobercami a využíva výrobné metódy, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu. Koberce ľahko prispôsobíte akejkoľvek miestnosti, a to aj vďaka tomu, že značka Makalu vám umožňuje nakupovať koberce na mieru. To sa týka farebného prevedenia, dĺžky a štruktúry vlasov alebo veľkosti koberca. Na výrobu dizajnových kobercov sa využíva kvalitná vlna z Tibetu či Nového Zélandu v kombinácii s hodvábom či lacnejšou viskózou a nájdete medzi nimi geometrické, abstraktné aj tradičné vzory rozumejúce si s interiérmi zariadenými v rôznych štýloch.

Žiadne produkty značky Makalu sa nenašli...