Brutus - Coffee Table

Neohodnotené
540 € 450 € bez DPH
Na Objednávku
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kolekcia Brutus je inšpirovaná architektonickým hnutím brutalizmu z polovice 20. storočia. Každý štýl je navrhnutý ako zjednodušená bloková štruktúra, ktorá pripomína architektonické stavebné prvky z betónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia Brutus je inšpirovaná architektonickým hnutím brutalizmu z polovice 20. storočia. Každý štýl je navrhnutý ako zjednodušená bloková štruktúra, ktorá pripomína architektonické stavebné prvky z betónu. Brutus, ktorý sa vyznačuje zakrivenými operadlami a lakťovými opierkami, zdôrazňuje jemnú rovnováhu medzi ostrými architektonickými líniami a mäkkými organickými krivkami, čím vytvára sochársky podpis a zvyšuje celkový komfort sedenia. Kolekcia Brutus obsahuje jedálenskú stoličku, stoličku a konferenčný stolík odlievané do ľahkého betónu s vláknami, čo vytvára jedinečnú štruktúru povrchu a zvyšuje mobilitu. Každý kúsok je ručne maľovaný niekoľkými vrstvami farby, čo vytvára jedinečný a štruktúrovaný povrch.

Navrhli Kristian Sofus Hansen a Tommy Hyldahl

Materiál: 100% vláknobetón

Výška 36 cm x Šírka 60 cm x Dĺžka 60 cm

101 Copenhagen je dánska dizajnérska značka založená v roku 2017 so silnou víziou vytvoriť svet krásneho osvetlenia a doplnkov s vynikajúcim remeselným spracovaním, kvalitným a nadčasovým dizajnom pre škandinávsky život. S vášňou pre materiály a rafinované textúry v kombinácii s naším estetickým dizajnom a organickou, pokojnou farebnou schémou sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť kolekciu plnú nevyhnutných noviniek a nadčasovej klasiky.