Nový showroom víta nové značky

S radosťou Vám oznamujeme, že náš showroom sa rozrástol na 400m². Od začiatku Júla Vám ponúkame nie len širokú škálu textílií a dekoratívnych produktov, ale aj bohatý výber luxusných nábytkov dizajnových značiek Christine Kröncke, Jab Anstoetz, Rubelli Casa alebo Ivano Redaelli.

Jab Anstoetz je skrátka vizionár, alebo "trendsetter", ktorý vždy využíva tie najkvalitnejšie materiály. Ich sortiment zahŕňa širokú škálu produktov, ako napríklad: precízne zladené textílie, či už dekoratívne, alebo funkčné, koberce a ručne vyrábaný nábytok. Ich veľkou výzvou je udržatelnosť, čo predstavuje nepretržitý proces rozvoja a ponúka nové príležitosti do budúcnosti.

Christine Kröncke už viac ako štyri desaťročia plní misiu vytvárania štýýlových interiérov. Mníchovské štúdio dizajnérov sa zameriava na celkový obraz ich produktov, no špeciálnu pozornosť kladie na detaily, kotré upevňuje najmä ich know-how a dobrý vkus. 

Rubelli Casa je prejavom Milánskej rafinovanosti, ktorá je z času na čas ovplyvňovaná neobyčajnosťou Benátok. Vo svojom portfóliu predstavuje sériu čalúneného nábytku a doplnkov, pričom si každý ich produkt nájde svoje unikátne miesto vo svete interiérového dizajnu. 

Ivano Redaelli je talianska firma, ktorá ponúka pestrý výber nábytku a kvalitných textílií. Štýl tejto značky vytvára atmosféru intímneho a podmanivého prostredia. Počiatky firmy siahajú do 60tych rokov minulého storočia, do rodinnej histórie vysokokvalitnej textilnej výroby, ktorá je známa svojim kontinuálnym zdokonalovaním.
Od roku 1980 sa podarilo novej generácii rodiny Readelli vytvoriť projekt s novým štýlom, ktorý kombinuje textil a nábytok. Predvída trendy, vďaka ktorým sa značka preslávila na celom svete.