Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Obrusy LEITNER a BAUER

Neodmysliteľnú súčasť stolovania predstavujú obrusy. Aj keď sú v dnešných moderných interiéroch často opomínané, ľudia by na ne rozhodne nemali zabúdať. Naozaj atraktívne obrusy dokážu aj z obyčajného jedálenského stola spraviť priam kráľovské stolovanie hodné tej najvzácnejšej návštevy. Preto majte vo vašej domácnosti vždy v zálohe kvalitný luxusný obrus na stôl nielen na špeciálne príležitosti.

V našom interiérovom štúdiu nájdete mnohé obrusy od renomovaných svetových výrobcov Leitner a Bauer, ktorí na ich výrobu využívajú prvotriedne materiály a pokročilé technológie s cieľom vytvoriť naozaj atraktívne a vysoko odolné obrusy. Taktiež ponúkame službu vyšitia monogramov na stoly, obrusy a prestieranie.