MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Obrusy LEITNER a BAUER

Neodmysliteľnú súčasť stolovania predstavujú obrusy. Aj keď sú v dnešných moderných interiéroch často opomínané, ľudia by na ne rozhodne nemali zabúdať. Naozaj atraktívne obrusy dokážu aj z obyčajného jedálenského stola spraviť priam kráľovské stolovanie hodné tej najvzácnejšej návštevy. Preto majte vo vašej domácnosti vždy v zálohe kvalitný luxusný obrus na stôl nielen na špeciálne príležitosti.

V našom interiérovom štúdiu nájdete mnohé obrusy od renomovaných svetových výrobcov Leitner a Bauer, ktorí na ich výrobu využívajú prvotriedne materiály a pokročilé technológie s cieľom vytvoriť naozaj atraktívne a vysoko odolné obrusy. Taktiež ponúkame službu vyšitia monogramov na stoly, obrusy a prestieranie.