KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

Páperové paplóny a vankúše

Prečo perie? Pretože je ľahké, zdravotne nezávadné, hrejivé, trvanlivé, vzdušné, prispôsobivé, prateľné a je garantom vysokého spánkového komfortu. Kvalitný kazetový páperový paplón Kamýk Daunen De-Luxe je plnený hygienicky vyčisteným husacím perím v pomere 90 % páperového a 10 % polopáperového. Paplón je vhodný pre alergikov aj astmatikov. Výrobky sú klimatickými a teplotnými podmienkami nepriaznivým prostredím pre roztoče a vysoko kvalitne tkaná sýpkovina zabraňuje ich preniknutiu cez tkaninu. Je vyrobená  kazetovou technológiou. Prikrývku tvoria jednotlivo plnené, rôzne vysoké kazety. Technológia má výhodu predovšetkým  v tom, že na prikrývke nevznikajú tzv. studené zóny, ktoré sú typické pre lacnejšie prikrývky. Je ideálnym spojením kvality za rozumnú cenu. Od prikrývok Clasic sa líšia použitou sýpkovinou, ktorá je jemnejšia a lesklejšia.
Firma Kamýk Daunen s.r.o. vyrába svoje produkty v Čechách. Používa k prírode maximálne šetrné postupy, ktoré spolu s prvotriednymi materiálmi zaručujú vysokú kvalitu produktov. Všetky výrobky majú atest Nomite a Daunasan, ktoré zaručujú zdravotnú nezávadnosť a možnosť použitia alergikmi na domáci prach a roztoče podľa noriem EÚ.