Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Látky na čalúnenie

Skoro každý z našich dodávateľov textílii má aj svoje poťahové látky na čalúnenie. Z tých najpoužívanejších sú: Alhambra, Delius, Designers Guild, Dilza, Elitis, Houles, Christian Lacroix, JAB, Jim Thomson, Pierre Frey, PT, Sahco, Voghi a mnohé ďalšie. Pri látkach na čalúnenie je dôležité všímať si, akú oderuvdornosť látka má. Oderuvdornosť sa označuje značkou "martindale". Ak má látka okolo 20,000 martindale je vhodná na čalúnenie stoličiek, ak má okolo 50,000 martindale je vhodná na čalúnenie väčších plôch ako sú kreslá a sedačky. Čím viac martindale, tým je oderuvzdornejšia.