MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Produkty

Túžite po dokonalom interiéri popretkávanom zaujímavými formami dekorácií a interiérových doplnkov? V našom katalógu nájdete to, čo hľadáte.

Ponúkame vám široký sortiment textilných doplnkov či tapiet, ktorými vylepšíte vzhľad vášho bývania. Moderné a efektné závesy a záclony, ktoré budú nielen krásnym doplnkom, ale poskytnú aj praktické tienenie. Tapety na stenu v rôznom materiálovom prevedení a v zaujímavých dekoroch. Atraktívne koberce, ktoré sa stanú dominantou celého priestoru či nezvyčajný kožený obklad na stenu, ktorý je absolútnym unikátom každého interiéru.

To všetko, ale aj mnohé iné produkty na vás čakajú v interiérovom štúdiu Ambiente. Prezrite si našu ponuku a vyberte si z nej vhodnú formu dekorácie či interiérového doplnku pre svoje bývanie.