KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

Produkty

Túžite po dokonalom interiéri popretkávanom zaujímavými formami dekorácií a interiérových doplnkov? V našom katalógu nájdete to, čo hľadáte.

Ponúkame vám široký sortiment textilných doplnkov či tapiet, ktorými vylepšíte vzhľad vášho bývania. Moderné a efektné závesy a záclony, ktoré budú nielen krásnym doplnkom, ale poskytnú aj praktické tienenie. Tapety na stenu v rôznom materiálovom prevedení a v zaujímavých dekoroch. Atraktívne koberce, ktoré sa stanú dominantou celého priestoru či nezvyčajný kožený obklad na stenu, ktorý je absolútnym unikátom každého interiéru.

To všetko, ale aj mnohé iné produkty na vás čakajú v interiérovom štúdiu Ambiente. Prezrite si našu ponuku a vyberte si z nej vhodnú formu dekorácie či interiérového doplnku pre svoje bývanie.