Služby

Služby:

Rozhodli ste sa zmeniť charakter vášho bývania a oživiť ho zaujímavými interiérovými doplnkami? Hľadáte profesionálnych dizajnérov, ktorí vám s tým pomôžu? Vitajte na správnej adrese v interiérovom štúdiu Ambiente, kde naplníme vaše sny a očakávania o kvalitnom a štýlovom bývaní.

Návrh interéru

Priamo na mieru pre vás vytvoríme koncept zariadenia vášho domu, bytu alebo kancelárie. Vďaka doplnkom na dotvorenie charakteru bývania akými sú textílie - záclony či závesytapety na stenu, nábytok a koberce, dokážeme interiér premeniť na úplne nové, doposiaľ nepoznané miesto. Nechajte sa aj vy presvedčiť o tom, že práve detaily privedú vaše bývanie do dokonalosti.

Súčasťou našich služieb je obhliadka konkrétneho priestoru, na základe ktorej vám dokážeme odporučiť vhodné riešenie použitím interiérových doplnkov, poskytneme pomoc pri ich výbere a zrealizujeme práce súvisiace s inštalovaním a dekorovaním. V prípade tapiet a kobercov vám dokážeme zabezpečiť ich aplikáciu na stenu, resp. na podlahu. Ponúkame vám aj čalúnnické služby, vďaka ktorým dokážeme aj starým veciam dodať nový a moderný vzhľad.

Zákazkové šitie na mieru

 

Doplnkové služby 

Veríme, že so službami dizajnového štúdia Ambiente budete spokojní.