MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Doplnkové služby

Samozrejmosťou našich služieb v oblasti bytového dizajnu je i samotné vymeranie priestorov, tapetovanie, čalúnenie a pokládka kobercov. Ak teda chcete mať moderný interiér bez námahy, využite naše služby! Úžasný výsledný efekt a vaša spokojnosť sú zaručené.

Vymeranie:

Ak nám chcete pomôcť a do predajne chcete prísť už pripravení, môžete si so sebou priniesť vaše vlastné vymeranie.

Ako merať? Na prvú predbežnú cenovú ponuku, a teda vašu prvotnú predstavu o cene, je dobré si doniesť:

šírku okna, šírku steny, na ktorej okno je a výšku izby zmeranú na troch miestach – na kraji steny s oknom, v strede okna a na opačnom kraji steny. Záclony a závesy sú prevažne, a my odporúčame, dlhé, 1 cm nad podlahou niekedy možno aj 0,5 cm nad podlahou. Je dobré všimnúť si, či máte pod oknom radiátor alebo či na stenách nezavadzia klíma či čidlo na alarm.

My samozrejme najradšej odmeriame všetko sami a u vás doma, teda vo vašom priestore, a lepšie vám u vás doma poradíme, pretože svetlo, farba nábytku, farba stien a farba podlahy robia svoje.

Tapetovanie:

Ponúkame aj službu tapetovanie. Máme veľmi šikovných tapetárov s bohatými skúsenosťami. Ich prvá rada znie – stena pod tapetou musí byť vystierkovaná! O všetko ostané, ako je penetrovanie stien, zakrývanie v prípade potreby, narezanie tapiet, napasovanie vzoru sa postarajú naši tapetári.

Čalúnenie:

Máte doma staré kresielko, máte ho radi, ale máte pocit, že už doslúžilo a chcete ho vyhodiť? Prineste k nám staré kreslo a naša čalunníčka vám z neho urobí nové. Pozrite si niekoľko našich realizácií.

Pokládka kobercov:

Pokládku celoplošných kobercov zabezpečia naši odborníci. Odstránenie starých kobercov, príprava povrchu na lepenie nového, pokládka podložky a lepenie koberca buď na podložku, parkety alebo na nivelizovanú podlahu, to všetko vám urobí naša skúsená partia kobercárov.