MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Zákazkové šitie na mieru

Súčasťou našich služieb je aj šitie bytových doplnkov na mieru presne podľa vašich predstáv. Pri šití na mieru dbáme v prvom rade na kvalitu materiálov i samotného prevedenia. Či už si teda vyberiete záclony, závesy, rímske rolety, pelmety, vankúše, prehozy alebo prestierania, my vám ich ušijeme v štýle, ktorý si sami vyberiete. Vďaka šitiu na mieru bude vaša domácnosť naozaj výnimočná.

Okrem používania klasických riasiacich pások pracujeme aj so systémom "pevných flámskych záhybov". Ich výhodou je jednoduchšia manipulácia a údržba, ako aj estetické a pravidelné sklady. Záclona aj záves sú na pevno zriasené, nezavadzajú vám už žiadne zmotané riasiace pásky a záclona sa vám používaním a časom nerozriasi. Je už len na vás, čo si vyberiete. Či už sa vám páči staršia klasika v podobe riasiacej pásky, alebo nový modernejší systém pevných faltov – ušijeme všetko na mieru podľa vášho želania.

Máte záujem o šitie na mieru? Tak nám zavolajte na 02/63530215 alebo k nám príďte osobne do predajne.

Ukážky šitia závesov a záclon