KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

Zákazkové šitie na mieru

Súčasťou našich služieb je aj šitie bytových doplnkov na mieru presne podľa vašich predstáv. Pri šití na mieru dbáme v prvom rade na kvalitu materiálov i samotného prevedenia. Či už si teda vyberiete záclony, závesy, rímske rolety, pelmety, vankúše, prehozy alebo prestierania, my vám ich ušijeme v štýle, ktorý si sami vyberiete. Vďaka šitiu na mieru bude vaša domácnosť naozaj výnimočná.

Okrem používania klasických riasiacich pások pracujeme aj so systémom "pevných flámskych záhybov". Ich výhodou je jednoduchšia manipulácia a údržba, ako aj estetické a pravidelné sklady. Záclona aj záves sú na pevno zriasené, nezavadzajú vám už žiadne zmotané riasiace pásky a záclona sa vám používaním a časom nerozriasi. Je už len na vás, čo si vyberiete. Či už sa vám páči staršia klasika v podobe riasiacej pásky, alebo nový modernejší systém pevných faltov – ušijeme všetko na mieru podľa vášho želania.

Máte záujem o šitie na mieru? Tak nám zavolajte na 02/63530215 alebo k nám príďte osobne do predajne.

Ukážky šitia závesov a záclon