KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

Stropné lišty NMC

Vo svete zariaďovania nie sú stropné lišty žiadnym novým objavom, ale my sme im v Ambiente prepadli až teraz. Už veľmi dlho obliekame steny do tapiet z rôznych materiálov a dekórov, ale až teraz sme objavili čaro prepojenia steny s plafónom. Výhodou stropných líšt je aj fakt, že nimi môžete vytvárať na strope niky na závesy, ak ste na ne zabudli, keď u vás boli sadrokartonisti. Schovajú koľajničky a utvoria na stene miesto kam patria závesy. A keďže my v Ambiente ponúkame aj závesy aj tapety, stropné lišty sa nám veľmi páčia.

Stropná lišta je vlastne elegantné spojivo medzi stenou a stropom. Môže mať nekonečné množstvo podôb a veľkostí. Môže byť hladká, s ornamentom, moderná - zrezaná do schodíkov, zaoblená, hranatá... Vyberať si môžete medzi malými od 1,5 cm až do veľkých, 20 cm, ktoré sa hodia do miestností s vysokými stropmi. U nás v Ambiente sa nám asi najviac páčia také stredné, 8 cm. Stropné lišty z našej ponuky sú zhotovené z polyuretánu. Sú oveľa kvalitnejšie ako obyčajné polystyrénové, sú odolnejšie a nedeformujú sa pri menej opatrnom zaobchádzaní.