KORONAVÍRUS HLÁSENIE. Vzhľadom na vzniknutú situáciu bude kamenný showroom Ambiente design zatvorený pre zákazníkov až do odvolania. Kontaktovať nás môžete emailom na ambiente@ambiente.sk. Tí zákazníci, ktorí si u nás už objednali, budú informovaní jednotlivými dizajnérkami o priebehu ich zákazky. Naši dodávatelia ako aj my robíme všetko preto aby sme dokončili zákazky a uspokojili všetkých záujemcov o naše produkty a služby.

STUDIO ART kožené obklady

Aj koža sa môže stať zaujímavým prvkom interiéru, nielen ako prehoz cez sedačku či vo forme koberca. Svoje využitie v moderných interiéroch nachádza aj na stenách. Kožený obklad na stenu od spoločnosti STUDIOART je jedinečný a výnimočný spôsob, ako ozvláštniť interiér. Dodá mu exkluzivitu a luxus.

Kožený obklad na stenu je zhotovovaný na mieru a odráža najrozmanitejšie požiadavky klienta. Výsledkom je originálna, funkčná a rafinovaná elegancia, ktorá sa stane jednou z dominánt interiéru. Vyrába sa len z pravej kože, ktorá sa farbí a upravuje až vzniknú prekrásne farby a dizajny.