MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

STUDIO ART kožené obklady

Aj koža sa môže stať zaujímavým prvkom interiéru, nielen ako prehoz cez sedačku či vo forme koberca. Svoje využitie v moderných interiéroch nachádza aj na stenách. Kožený obklad na stenu od spoločnosti STUDIOART je jedinečný a výnimočný spôsob, ako ozvláštniť interiér. Dodá mu exkluzivitu a luxus.

Kožený obklad na stenu je zhotovovaný na mieru a odráža najrozmanitejšie požiadavky klienta. Výsledkom je originálna, funkčná a rafinovaná elegancia, ktorá sa stane jednou z dominánt interiéru. Vyrába sa len z pravej kože, ktorá sa farbí a upravuje až vzniknú prekrásne farby a dizajny.