InWOOD ROUND 120

Novinka
Neohodnotené
Značka: InWood
1 971 € 1 642,50 € bez DPH
Na Objednávku Na Objednávku Na Objednávku Na Objednávku Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kruhové drevené LED svietidlo z dubu, určené do interiéru. Všetky naše výrobky sú ošetrené tvrdým voskovým olejom. Máte možnosť si vybrať naturálnu verziu C1 alebo z morených odtieňov C2-C4 a z 3 veľkostí (priemer 60, 90 a 120cm). Konkrétne toto svietidlo má priemer 120 cm, práve preto sa dokonale hodí do menších priestorov. Vďaka svojmu dizajnu sa stane INWOOD ROUND LED ikonickým prvkom vášho priestoru. Toto svietidlo je vhodné do každej miestnosti. Jeho jedinečný dizajn vám poskytuje priestor na experimentovanie. Doprajte si kvalitný slovenský produkt, ktorý prešiel rukami našich šikovných kolegov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Cena svietidlá sa vzťahuje na základné prevedenie svietidla bez RF ovládača. Možnosť pridania RF ovládača, ktorý umožňuje stmievanie svietidla. Na jeden ovládač je možné napojiť viac svetiel v interiéri. RF ovládač na jedno svietidlo je za cenu 50 EUR (bez DPH).

Najčastejšie sa používa neutrálna farba svetla - 4000K, je možné tiež prevedenie teplá biela 3000K.

Dodacia doba 4-5 týždňov.

Už od detstva som mal rád drevo a všetko s ním spojené. Môj dedo je tesár, a preto vždy, keď zacítim vôňu dreva, spomeniem si na neho. Ako som sa ako malý motal v jeho dielni, kde vyrábal všetky tie nádherné drevené kúsky. Bolo to neuveriteľné. Svoju lásku k prírode som túžil preniesť aj do samotných produktov, a tak vznikla nová rada svietidiel pod názvom INWOOD. Spája moderný svet s prírodou, inovatívnu technológiu a prírodné drevo. Preto vám v mene firmy vopred ďakujem za kúpu každého nášho LED svietidla. Vneste do svojho domova jedinečné kúsky, ktoré spájajú kvalitné drevo s tými najnovšími technológiami. Vďaka drevenej konštrukcii a jednoduchým líniám budú naše LED svietidlá neprehliadnuteľným prvkom vášho interiéru. Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť našu radu INWOOD svietidiel. Príroda nám opäť ukázala, čoho všetkého sme schopní, keď sa spojíme. Na oplátku sme sa preto ako spoločnosť rozhodli zaviazať k zasadeniu jedného stromu za každé jedno vyrobené svietidlo rady INWOOD.