Voronoi I

Neohodnotené
Značka: Tala
75 € 62,50 € bez DPH
Na Objednávku

Organické formy v tejto zbierke pochádzajú zo vzoru voronoi nachádzajúceho sa v baldachýne a v celej prírode.

Vytvorili sme 3D model vzoru a vyhladili sme jeho okraje, aby sme časom simulovali prirodzenú eróziu. Naši dizajnéri potom predstavili singulárnu špirálu LED vlákna na napodobnenie Fibonacciho sekvencie pozorovanej v šiškách a papradiach. Výsledkom je jedinečná zbierka tvrdených žiaroviek.

Táto krásne zaoblená a kompaktná žiarovka láme v sebe obsiahnuté singulárne vlákno a ponúka množstvo perspektív z rôznych uhlov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Vlastnosti: 
- 2W
- CRI 95
- 100 lumenov
- 125 mm x 175 mm
- Stmievateľné vlákno LED
- Skrutkovacia základňa Edison
- Znížte spotrebu energie až o 90%

Spoločnosť Tala bola uvedená na trh v Londýne v roku 2015 s inovatívnym prístupom k LED osvetleniu. Značku založili traja priatelia počas spoločného štúdia na univerzite v Edinburghu. Vďaka spoločnej vášni pre dizajn, technológiu a udržateľnosť Tala verí, že ochranu a krásu je možné kombinovať, keď postupujeme do nízkouhlíkového sveta. Naše zbierky sú zodpovedne navrhnuté v Londýne v našom štúdiu a svetelnom laboratóriu. Hodnoty Tala sa riadia našimi rozhodnutiami: Propagujeme progresívny dizajn, ktorý oslavuje LED žiarovku, sme nadšení z udržateľnosti a pravdivosti materiálov a inšpirujeme sa prírodou a využívame 4,5 miliardy rokov výskumu a vývoja.  Krásne objekty a efektívna technológia patria k sebe. Naše návrhy vyzdvihujú žiarovku ako dizajnový predmet. Žiarovka Tala je účinný nástroj, ktorý dodá vášmu priestoru atmosféru a rovnováhu. Rovnako ako žiarovka, Tala je stavaná na spoluprácu, spolupracujeme s medzinárodnými dizajnérmi, štúdiami a maloobchodníkmi v tejto kategórii na medzinárodnej úrovni a držíme zásoby v USA, Veľkej Británii a EÚ.