Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Tapety Cole and Son

Anglický výrobca tapiet prevažne papierových a vliesových. Cole and Son je extravagancia. Ich vzory sú nevšedné, inovatívne, zaujímavé. Vo vzoroch nájdete anglický štýl v podobe klasiky, geometrické vzory a hlavne ich stromy, ktoré pozná snáď každý kto sa pohybuje vo svete interiérového dizajnu. Najnovšia kolekcia Martyn Lawrence Bullard je spojením dizajnu z celého sveta. Nájdete tam marocký štýl, 3D tapety. Spolupráca s dizajnérom priniesla veľmi zaujímavé výsledky.