Tieniace systémy

Aj slnko dokáže byť občas nepríjemné. Práve preto je vhodné mať na oknách nainštalované tieniace systémy. Vďaka nim si kedykoľvek dokážete zregulovať intenzitu dopadaného žiarenia či vytvoriť maximálne súkromie bez zvedavých pohľadov susedov do vašich okien.

Ponúkame vám systémy tienenia dostupné vo viacerých prevedeniach, farbách či vzoroch. Od klasických alebo drevených žalúzií, vertikálnych žalúzií, jednoduchých či rímskych roliet, až po mnohé iné a zaujímavé variácie tienení. Všetko dostupné veľkej škále farebných odtieňov, v prípade roliet máte na výber aj atraktívne vzory tkaniny.

Všetky výrobky dodávame od rakúskeho výrobcu Leha, ktorý myslí na inovatívne a moderné formy tienenia, a preto neustále prichádza s novinkami. Berie pritom ohľad najmä na kvalitu, efekt tienenia, ale aj estetickú stránku, ktorá dodá interiéru osobitý štýl. Umiestnite aj vy na svoje okná tieniace systémy, ktoré poslúžia nielen ako praktický pomocník, ale aj ako zaujímavá dekorácia. 

Novinkou sú pribúdajúce mechanizmy na motor poháňaný batériami s ovládačom Powerview a možnosťou ovládania cez mobilný telefón.