MÁME ZNOVA OTVORENÉ! Vzhľadom na postupné uvoľňovanie epidemiologických opatrení sme aj my pristúpili k otvoreniu prevádzky, avšak pri dodržaní prísnych hygienických pravidiel. Vstup do našej predajne je možný len s rúškom alebo adekvátnym zakrytím úst a nosa. Ak nedisponujete ochrannými rukavicami, pri vstupe do predajne použite pripravený dezinfekčný roztok. Rovnako by sme vás chceli poprosiť, aby ste dodržiavali stanovený bezpečný odstup 2 metre. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti. Tím Ambiente

Ako sa stať naším partnerom?

Ambiente design distribuuje na Slovensku viacero značiek zahraničných tapiet a textílií. Z tapiet ponúkame k veľkoobchodnému využitiu belgické značky KHROMa a Atlas. Nedávno sme pribrali do našej ponuky známe anglické tapety Cole & Son.

velkoobchod-khroma-ambientevelkoobchod-atlas-ambientevelkoobchod-cole-and-son-ambiente

Z látok ponúkame grécke značky IFI a Thema.

velkoobchod-ifi-ambiente

Taktiež máme na veľkoobchodný predaj v ponuke celoplošné nemecké koberce Vorwerk.

velkoobchod-vorwerk-ambiente

Ak máte interiérové alebo architektonické štúdio a máte záujem stať sa našim veľkoobchodným partnerom (nakupovať naše produkty za veľkoobchodné ceny) stačí nás kontaktovať. Dohodneme si stretnutie či už u nás alebo u Vás, pomôžeme Vám vybrať pre Vás a Vašich klientov najvhodnejšie vzorkovníky a objasníme Vám veľkoobchodné podmienky. Po zakúpení a obdržaní vzorkovníkov môžeme začať našu veľkoobchodnú spoluprácu. Tapety aj látky dodávame týždenne. Po dohovore je možné zorganizovať aj expresnú dodávku do 24 hodín, 48 hodín a pod.

 Tešíme sa na našu  budúcu spoluprácu.