Informácie súvisiace s Covid19

Milé klientky a klienti,
v období vládou nariadených opatrení sme pre vás nadaľej k dispozícii s predajom, odosielaním produktov a konzultáciami na: 

mail: ambiente@ambiente.sk

tel.č. 02/63530215

Po- Pia 10:00 – 15:00

Ponúkame tiež on-line konzultácie prostredníctvom videohovoru cez aplikáciu Whatsapp, či FaceTime, kde podrobne predstavíme našu ponuku produktov a doporučíme tie najvhodnejšie pre Vás.

Okrem prezentácie našich produktov ponúkame aj zdarma on-line konzultácie Interiérového Dizajnu, kde náš architekt a dizajnér vytvorí analýzu Vášho priestoru a vypočuje vaše požiadavky, na základe ktorých vám navrhne možnosti úprav. Za príplatok je možné vytvoriť finálnu vizualizáciu návrhu vášho priestoru

Objednať sa konzultáciu môžete už teraz, na vyššie uvedenom kontakte.

Veríme, že aj týmto spôsobom dokážeme urobiť maximum pre vaše pohodlie strávené doma.

 Spolu to zvládneme!
S láskou, tím Ambiente.

Ako sa stať naším partnerom?

Ambiente design distribuuje na Slovensku viacero značiek zahraničných tapiet a textílií. Z tapiet ponúkame k veľkoobchodnému využitiu belgické značky KHROMa a Atlas. Nedávno sme pribrali do našej ponuky známe anglické tapety Cole & Son.

velkoobchod-khroma-ambientevelkoobchod-atlas-ambientevelkoobchod-cole-and-son-ambiente

Z látok ponúkame grécke značky IFI a Thema.

velkoobchod-ifi-ambiente

Taktiež máme na veľkoobchodný predaj v ponuke celoplošné nemecké koberce Vorwerk.

velkoobchod-vorwerk-ambiente

Ak máte interiérové alebo architektonické štúdio a máte záujem stať sa našim veľkoobchodným partnerom (nakupovať naše produkty za veľkoobchodné ceny) stačí nás kontaktovať. Dohodneme si stretnutie či už u nás alebo u Vás, pomôžeme Vám vybrať pre Vás a Vašich klientov najvhodnejšie vzorkovníky a objasníme Vám veľkoobchodné podmienky. Po zakúpení a obdržaní vzorkovníkov môžeme začať našu veľkoobchodnú spoluprácu. Tapety aj látky dodávame týždenne. Po dohovore je možné zorganizovať aj expresnú dodávku do 24 hodín, 48 hodín a pod.

 Tešíme sa na našu  budúcu spoluprácu.